اقدام عجیب همسر رونی بعد از زایمان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

اقدام عجیب همسر رونی بعد از زایمان

پس از زایمان همسر فوتبالیست معروف ،یک خبر شگفت انگیز و عجیب توجه رسانه های ورزشی را به خود جلب نموده است . مدتیست برخی افراد جفت جنین خود را پس از زایمان ، می خورند و برای آن خواصی ذکر میکنند ! برخی افسانه ها می گویند بهترین روش برای کاهش افسردگی پس از زایمان خوردن جفت جنین است. اخیرا نیز همسر فوتبالیست معروف فوتبال جفت جنینپسرش را کپسول خوراکی نموده و مصرف می نماید

همسر رونی ، عکس زن وین رونی ، زن وین رونی

اقدام عجیب همسر رونی بعد از زایمان

کاپیتان منچستر یونایتد صاحب یک پسر شده است و همسر کاپیتان معروف فوتبال منچستر یونابتد به توصیه یکی از دوستانش تصمیم گرفته است کپسولهای خوراکی از جفت جنین نوزاد تازه متولد شده خود ساخته و انها را روزانه مصرف نماید.

همسر رونی بعد از زایمان ، زن وین رونی ، همسر وین رونی

تصمیم همسر رونی فوتبالیست بعد از زایمان سومین پسرش

خانم کولین سومین فرزند پسرش به نام کیت جوزف رونی را بدنیاآورد.وی با گذاشتن پستی در صفحه تویتر خود عنوان نمود قصد دارد جفت جنین خود را که سرشار از آهن و ویتامین است را بخورد.قرار است شرکت پلاسنتا پلوس لیورپول جفت پسرش کیت را به کپسولهای خوراکی تبدیل نموده تا وی روزانه آنها را مصرف نماید.کولین می گوید من تا کنون از این موضوع خبر نداشتم تا اینکه یکی از دوستانم به من پیشنهاد خوردن جفت را داد.برخی معتقدند جفت جنین سرشار از آهن است و در درمان افسردگیهای پس از زایمان موثر است.

همسر رونی ، همسر وین رونی ، کالین همسر وین رونی

همسر رونی بعد از زایمان پسر سومش

همسر رونی بازیکن منچستر پس از زایمان جفت جنینش را خورد!

منبع : برنا /ن

- - , .

...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 105 تاريخ : چهارشنبه 5 اسفند 1394 ساعت: 17:36

close
تبلیغات در اینترنت